Description
ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ВИТРАТИ СУХОЇ СУМІШІ СКАЧАЙТЕ ФАЙЛ ВНИЗУ ОПИСУ
Опис:
Суміж Polimin ШЦ-2 використовується для оштукатурювання стін приміщень та фасадів будівель (у тому числі для вологих приміщень). Виконуються штукатурні роботи з багатьох підстав з мінеральних складових (бетон, цегла). У затверділому вигляді штукатурка є міцним покриттям під подальшу декоративну шпаклівку, оригінальну штукатурку.
Особливостями ШЦ-2 є її здатністю до тріщиностійкості, водо- та морозостійкості, пластичності, екологічності. Крім того, розчин не опливає, використовуючи вертикально.
Сумішка високоякісна, її особливостями є висока міцність зчеплення – не менше 0,3 МПа, межа міцності щодо стиснення – 7,5 МПа.
Сумішка готується шляхом додавання води, в кількості 4 – 4,75 л на мішок 25 кг при температурі -30проС – +70проС. Розчин придатний для використання 60 хв.
Зазначимо також такі технічні характеристики:
- витрата: 1мм шару на 1,5 кг/м2;
- розрахунковий шар штукатурки – 20 мм;
- площа штукатурення 1,7 м2 (при шарі, товщиною 10 мм) на мішок сухої суміші;
< /p>
Виконувати роботи необхідно по чистій міцній поверхні. Жирні та мастильні матеріали заважають процесу зчеплення з основою.
Слідкуйте за цими рекомендаціями та отримайте необхідний результат. А купивши в МБПартнер ви ще й заощадите кошти.
Особливості нанесення цементної штукатурки:
- Набір інструментів, який знадобиться в роботі зі штукатуркою, складається з кельми або шпателя (застосовуються для нанесення розчину на поверхню), штукатурна терка (для затирання), правило (для вирівнювання).
- Наноситься цементна штукатурка вельми своєрідним способом: шляхом «шльопань» розчину об стіну, утворюючи бризки та гарне зчеплення зі стіною в результаті. Саме цей метод гарантує якісне штукатурне покриття.
- Проводити оштукатурювання потрібно невеликими ділянками, оскільки суміш на такій ділянці, що швидко висихає, буде легше вирівняти, і тим більше, згладити теркою.
- Роботи з вирівнюванням та згладжуванням слід проводити круговими рухами теркою. Зрізаний зайвий шар зберігаємо для подальшого використання на сусідній ділянці поверхні. Штукатурний шар сохне протягом 7-8 годин, тобто наносити наступний шар раніше цього часу не можна.
- Правильні зовнішні кути робимо, використовуючи рейку та рівень.
Примітка! Кут формуємо в 2 етапи: перший включає кріплення рейки з одного боку кута до висихання, другий – кріплення з другого боку. Цементний розчин складно оброблятиме після 12 годин перерви.
Технологія нанесення штукатурки:
- Перший етап – набризк – забезпечує хорошу адгезію матеріалу з поверхнею. Товщина шару штукатурки для дерев’яних поверхонь має коливатися до 9 мм, а для інших – не більше ніж 5 мм.
- Другий етап – ґрунтування – служить безпосередньою основою для обробки, шар якого наноситься після висихання попереднього шару, виконується густішим розчином і розрівнюється до отримання рівної поверхні
- Завершальний етап – накривка – готується розчин, який за консистенцією нагадує не дуже густу сметану. За допомогою цього етапу поверхня стає гладкою та рівною. Для поліпшення адгезії шар грунтовки рекомендується змочити.
Reviews
There are no reviews yet.