Description
Область застосування:
Цементно-пісочна суміш “Master – Element” використовується для зведення стін із силікатної та керамічної цегли, облицювальної цегли, керамічних та бетонних блоків, каменю та ракушняку. Для кладки стін фасадів, підвалів та фундаментів шаром від 5 до 50 мм. Призначена для ремонту поверхонь, які мають розломи та тріщини. Також використовується для штукатурних робіт та стяжки.
Підготовка поверхні:
- Підготовка поверхні проводиться відповідно до вимог ДБН В.2.6-22-2001 та СНіП 3.04.01-87. Підстава має бути:
- чистим (усі забруднення, напливи, жири, олії, залишки від попередніх робіт, які зменшують адгезію (прилипання) матеріалу до основи, необхідно видалити);
- сухий, вологість не більше 4%;
- міцним (усі неміцні місця потрібно видалити вручну або за допомогою механічного інструменту);
- основа для підвищення контакту із сумішшю рекомендується попередньо обробити ґрунтовкою «Майстер»;
- основи, з явними грибковими ураженнями необхідно обробити глибокопроникною ґрунтовкою «Майстер Протигрибкова».
Виконання робіт:
Температура основи та температура навколишнього середовища має бути в межах від +5°С до +30°С. Під час проведення зовнішніх робіт та протягом 48 годин після закінчення робіт слід виключити можливості потрапляння опадів та прямих сонячних променів. У приміщеннях за 2 доби до початку робіт у процесі їх проведення, а також через три доби після закінчення робіт слід підтримувати температуру не нижче +5°С та не вище +30°С. Відносна вологість у цих приміщеннях має бути в межах 55-70%.
Приготування розчинної суміші.
Суху суміш зачинити чистою водою в кількості, зазначеній у технічних характеристиках, перемішати до отримання однорідної маси за допомогою низькооборотного дриля з насадкою або вручну. Розчинну суміш витримати 5 хв, після чого знову перемішати. У перервах між роботою більше ніж на годину та після закінчення робіт інструмент необхідно очистити та промити водою.
Нанесення штукатурки.
Розчинна суміш «Master-Element» укладається на підготовлену поверхню основи шляхом начерку та розрівнюється за допомогою шпателя, терки або правила. Рухи виконують знизу нагору. Штукатурні роботи слід виконувати безперервно, дотримуючись методу «мокрій по мокрому». У разі використання багатошарового штукатурного покриття кожен наступний шар потрібно наносити після затвердіння попереднього. Нанесений шар слід розрівнювати до процесу схоплювання суміші. При загальній товщині шару понад 20мм потрібно використовувати армуючі елементи. Пристрій стяжки.
Роботи необхідно виконувати з ділянки найбільш віддаленого від дверного отвору. Приготовлений розчин висипати і рівномірно розподілити на основі за допомогою рейки-правила (для рівномірного розподілу суміші необхідно влаштовувати «маяки»). Подальше вирівнювання та загладжування здійснюється за допомогою металевої терки або з використанням механічних інструментів (дисковою машиною). У місцях примикання суміші до стін, колон або інших елементів, рекомендується встановити прокладки з еластичного матеріалу (наприклад: пінопласту). Якщо площа, на якій влаштовується стяжка, перевищує 20 м², необхідно виконувати деформаційні шви безпосередньо в готовому шарі методом прорізування 2/3 товщини. Після цього шви наповнюються еластичним матеріалом (силіконовим герметиком). При пристрої систем водяного підігріву всі нагрівальні елементи заповнити водою кімнатної температури і не зливати до повного затвердіння суміші. Під час проведення робіт і протягом 12 годин після закінчення робіт слід уникати потрапляння прямих сонячних променів, протягів.
Кладка.
Застосовується як класичний кладковий розчин. Товщина шва від 5 до 50 мм. Цегла зволожувати лише у разі високого водопоглинання.
Переваги:
-
Для клінкерної цегли;
-
Для силікатної та керамічної цегли;
-
Для різних видів блоків;
-
Для ремонту поверхонь;
-
Екологічно чиста.
Reviews
There are no reviews yet.